FANDOM


Linia 50 Kruszewska - Nowosiółki
Linia 51 Ruszczany - Pałac Branickich
Linia 52 Rynek 11 listopada - Jeroniki
Linia 53 Os. Słowackiego - Żółtki
Linia 54 Rynek 11 listopada - Dzikie Kolonia


Linia 50
KRUSZEWSKA- Zastawie II - ZASTAWIE III - Paca - Zastawie I - Dominikańska - Ogrodowa - Sienkiewicza - Plac Brodowicza - al. Niepodległości - WARSZAWSKA - Podleśna - MICKIEWICZA ABAKUS
Kierunek: MICKIEWICZA ABAKUS Kierunek: KRUSZEWSKA

KRUSZEWSKA / SZUBIENICA
Kruszewska / Zastawie pks
Kruszewska / Barszczewo
ZASTAWIE III
Zastawie II / Paca
Paca / Zastawie I
Zastawie I / piekarnia
Zastawie I / Zastawie II
Dominikańska
Ogrodowa
Sienkiewicza / Branickiego
Sienkiewicza / Lipowa
Sienkiewicza/ centrum handlowe
Sienkiewicza / Plac Brodowicza
al. Niepodl. / 3 maja
al. Niepodl. / Batal. Chłopskich
al. Niepodl. / rondo
Warszawska / Dzika
Warszawska / Łąkowa
Warszawska / zajazd dworek
WARSZAWSKA / WIADUKT
Podleśna
Mickiewicza / Leśna
MICKIEWICZA / ABAKUS

MICKIEWICZA / ABAKUS
Mickiewicza / Leśna
Podleśna
WARSZAWSKA / WIADUKT
Warszawska / Zajazd Dworek
Warszawska / Łąkowa
Warszawska / Dzika
Al. Niepodl. / rondo
al. Niepodl. / Batal. Chłopskich
al. Niepodl. / Wędkarska
Plac Brodowicza
Sienkiewicza / Centrum handlowe
Sienkiewicza / 103
Sienkiewicza / Szpitalna
Ogrodowa / Branickiego
Ogrodowa
Piaskowa / Zastawie I
Zastawie I / Zaczerlańska
Zastawie I / piekarnia
Zastawie I / Paca
Zastawie II / Paca
ZASTAWIE III / PĘTLA
Zastawie II / Zastawie III
Kruszewska / Barszczewo
Kruszewska / Zastawie pks
KRUSZEWSKA / SZUBIENICA

Linia 51
RUSZCZANY- /Ruszczany szosa - Piaskowa - CMENTARZ MIEJSKI - Kościukowska - Piaskowa - Dominikańska - Rynek 11 listopada - Mickiewicza - Powstania Styczniowego - Sportowa - Sienkiewcza - PLAC BRODWICZA - Żółtkowska - Pałacowa - PAŁAC BRANICKICH
Kierunek: TURCZYN² Kierunek: STAROSIELCE PKP

STAROSIELCE PKP / SZKOLNA
Wrocławska / Storczykowa
Miodowa / Klonowa
Klonowa / Korycińska
Św.A.Boboli / Klonowa
Popiełuszki / Św.A.Boboli
Nowosielska / osiedle KZKS
Nowosielska / garaże
Troczewskiego / Duńska
Węgierska / Anieli Krzywoń
Krupniki / Sikorszczyzna²
Klepacze - Wodociągowa / Sikorszczyzna²
Klepacze - Wodociągowa / Długa²
Klepacze - Wodociągowa / Piaskowa²
Klepacze - Wodociągowa / Spokojna²
Klepacze - Wodociągowa / Niewodnicka²
Klepacze - Kolejowa / Auto-Naprawa²
Klepacze - Kolejowa² 
Klepacze - Kolejowa / Klepacze PKP²
Klepacze - Kolejowa / Dębowa²
Klepacze - Kolejowa / Sosnowa²
Klepacze - Kolejowa / Brzozowa²
TURCZYN / PĘTLA²

TURCZYN / WIEŚ²
Klepacze - Kolejowa / Brzozowa²
Klepacze - Kolejowa / Wierzbowa²
Klepacze - Kolejowa / Dębowa²
Klepacze - Kolejowa / Klepacze PKP²
Klepacze - Kolejowa² 
Klepacze - Kolejowa / Auto-Naprawa²
Klepacze - Wodociągowa / Niewodnicka²
Klepacze - Wodociągowa / Spokojna²
Klepacze - Wodociągowa / Piaskowa²
Klepacze - Wodociągowa / Długa²
Klepacze - Wodociągowa / Sikorszczyzna²
Krupniki / Sikorszczyzna²
Węgierska / Skandynawska
Pazińskiego / Węgierska
Troczewskiego / Grecka
Słowacka / Nowosielska
Nowosielska / Kościół
Nowosielska / osiedle KZKS
Popiełuszki / Św. A.Boboli
Św. A. Boboli / Letnia
Klonowa / Korycińska
Klonowa / Miodowa
Wrocławska / Miodowa 
STAROSIELCE PKP / SZKOLNA

Linia 52
RYNEK 11 LISTOPADA- Branickiego - Sienkiewicza - Powstania Styczniowego - Mickiewicza - Podleśna - Warszawska - Łyski - ŁYSKI WIEŚ - Jeroniki - JERONIKI WIEŚ
Kierunek: KLEPACZE Kierunek: ARMII KRAJOWEJ

ARMII KRAJOWEJ / PĘTLA

Armii Krajowej / szkoła

Szarych Szeregów / Armii Krajowej

Szarych Szeregów / Bank

Szarych Szeregów / Bacieczki

Popiełuszki / Św.A.Boboli

Nowosielska / osiedle KZKS

Francuska / Węgierska

Girstuna / cmentarz

Polowa / szkoła

Polska / Polowa

Mongolska / Polska

Ukraińska / Serbska

Niewodnicka / Białoruska

Niewodnicka / Spokojna

Klepacze - Niewodnicka / Wiosenna

Klepacze - Niewodnicka / remiza

Klepacze - Niewodnicka / Nadrzeczna

Klepacze - Niewodnicka / Polna

KLEPACZE- NIEWODNICKA / PĘTLA

KLEPACZE - NIEWODNICKA / PĘTLA

Klepacze - Niewodnicka / Polna

Klepacze - Niewodnicka / Nadrzeczna

Klepacze - Niewodnicka / remiza

Klepacze - Niewodnicka / Stawowa

Niewodnicka / Spokojna

Ukraińska / Niewodnicka

Mongolska / Rumuńska

Polska / Mongolska

Polowa / Polska

Polowa / szkoła

Girstuna / cmentarz

Francuska / Węgierska

Nowosielska / osiedle KZKS

Popiełuszki / Św.A.Boboli

Szarych Szeregów / Św.A.Boboli

Szarych Szeregów / bank

Armii Krajowej / Niska

Armii Krajowej / szkoła

ARMII KRAJOWEJ / PĘTLA

Linia 53
SŁOWACKIEGO - Piłsudskiego - Kościuszki - Białostocka - Rynek 11 listopada - Branickiego - Sienkiewicza - Plac Brodowicza - al. Niepodległości - Warszawska - Żółtki szosa - ŻÓŁTKI WIEŚ
Kierunek: KLEPACKA Kierunek: ZIELONE WZGÓRZA

ZIELONE WZGÓRZA / PĘTLA

Zielonogórska / Rumiankowa

Zielonogórska / Konwaliowa

Magnoliowa / Storczykowa

Magnoliowa / restauracja

Lawendowa / Wiedeńska

Lawendowa / Stefana Okrzei

Szkolna / Starosielce PKP

Św.A.Boboli / Klonowa

Popiełuszki / Św.A.Boboli

Nowosielska / osiedle KZKS

Francuska / Węgierska

Girstuna / cmentarz

Grzybowskiego / cmentarz

Bałtycka / Fińska

Bałtycka / Łotewska

Wietnamska / Klepacze - Długa

Wietnamska / Klepacze - Łąkowa

Rumuńska / Ukraińska

Meksykańska / Watykańska

Barszczańska / osiedle 

Barszczańska / osiedle II

KLEPACKA / PĘTLA

KLEPACKA / PETLA

Barszczańska / osiedle II

Barszczańska / osiedle

Rumuńska / Meksykańska

Rumuńska / Mongolska

Wietnamska / Klepacze - Sucha

Wietnamska / Litewska

Bałtycka / Estońska

Grzybowskiego / cmentarz

Girstuna / cmenatrz

Francuska / Węgierska

Nowosielska / osiedle KZKS

Popiełuszki / Św.A.Boboli

Św.A.Boboli / Letnia

Szkolna / Klonowa

Starosielce PKP / Pętla

Lawendowa / Stefana Okrzei

Lawendowa / Wiedeńska

Magnoliowa / al. Niepodległości

Magnoliowa / szkoła

Magnoliowa / Storczykowa

Zielonogórska / Konwaliowa

Zielonogórska / Rumiankowa

ZIELONE WZGÓRZA / PĘTLA

Linia 54
RYNEK 11 LISTOPADA- Mickiewicza - Powstania Styczniowego - Sienkiewicza - Plac Brodowicza - al. Niepodległości - Dzika - Dzikie - DZIKIE KOLONIA
Kierunek: TECHNICZNA Kierunek: SIKORSKIEGO

SKRAJNA / PARKING

Skrajna / Skrajna 11

Skrajna / Skrajna 3

Witosa / komis

Stroma / pływalnia

Stroma / szkoła

Stroma / Stokrotka

Stroma / pawilon

Sikorskiego / Batalionów Chłopskich

Sikorskiego / Armii Krajowej

Popiełuszki / Ubocze

Popiełuszki / Korycińska

Popiełuszki / Św.A.Boboli

ELEWATORSKA / STADION

Techniczna / Elewatorska

Techniczna / Budmech

TECHNICZNA / PĘTLA

TECHNICZNA / PĘTLA

Techniczna / Bugmech

Techniczna / Technosan

ELEWATORSKA / STADION

Popiełuszki / Św.A.Boboli

Popiełoszki / Korycińska

Popiełuszki / Ubocze

Upalna / Sikorskiego

Upalna / Upalna 68

Upalna / Upalna 62

Upalna / Upalna 52

Stroma / pływalnia 

Witosa / komis

Skrajna / Skrajna 3

Skrajna / Skrajna 11

SKRAJNA / PĘTLA

Linia 6

SIKORSKIEGO-Skrajna-Witosa-Stroma-Sikorskiego-Wrocławska-Zielonogórska-Magnoliowa-al.Niepodległości-Lawendowa-Klepacka-Barszczańska-Watykańska-MEKSYKAŃSKA-Watykańska-Barszczańska-Klepacka-Lawendowa-al.Niepodległości-Magnoliowa-Zielonogórska-Wrocławska-Sikorskiego-Stroma-Witosa-Skrajna-SIKORSKIEGO

Kierunek: IPN Kierunek: SŁONECZNY STOK - SKRAJNA

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki